موبایل و تبلت

بوی بد قلم S-Pen سامسونگ باعث شکایت کاربران شده است

به گزارش آی تی بوم؛قلم‌های S-Pen سامسونگ در زمان کار کردن بوی بدی می‌دهند و این موضوع باعث ناراحتی کاربران پرچمداران این شرکت شده است. این موضوع پیش پا افتاده به نظر برسد اما بسیاری از کاربران گلکسی اس ۲۲ اولترا و همچنین گلکسی اس ۲۴ اولترا نسبت به این موضوع شکایت داشته و پیگیر حل این مسئله هستند.

پرچمداران سامسونگ از دو نسل پیش تاکنون و همچنین گلکسی اس ۲۴ اولترا همراه با قلم S-Pen معرفی شدند. همچنین از دو سال پیش تاکنون سری گلکسی نوت و گلکسی اس با یکدیگر ترکیب شده و در پرچمداران خانواده گلکسی اس از قلم S-Pen استفاده شد. در حال حاضر نیز پرچمداران این شرکت با این اکسسوری کاربردی به بازار عرضه می‌شوند ی‌های متنوع این قلم باعث شده تا بسیار کاربردی بوده و در حال حاضر نیز از برگ‌های برنده سامسونگ در برابر رقبا برای فروش گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود.

اگرچه این قلم مزایا و ویژگی‌های مثبت بسیاری دارد، اما می‌توان آن را یکی از اکسسوری‌های بدبوی دنیای موبایل در نظر گرفت. طبق گزارش منابع مختلف بسیاری از کاربران گلکسی اس ۲۴ اولترا نسبت به بوی بد این قلم در شبکه اجتماعی ردیت مطالبی را منتشر کردند. این کاربران در ردیت اعلام کردند قلم S-Pen گلکسی اس ۲۴ اولترای آنها بوی بدی داشته و شبیه قرار گرفتن قلم داخل دستگاه کباب پز است.

بسیاری از کاربران دیگر این گوشی هوشمند نیز اعلام کردند قلم آنها بوی بدی داشته و با ادعاهای مشابه بوی این اکسسوری را مشابه پلاستیک سوخته می‌دانند. استشمام بوی پلاستیک سوخته در زمان کارکرد با این قلم می‌تواند برای کاربران بسیار ناخوشایند باشد.

یکی از مدیران جامعه کاربران سامسونگ پس از اظهارات اعلام شده بیانیه‌ای را منتشر کرد که در آن علاوه بر تایید کارکرد صحیح این محصول بوی بد این قلم را در زمان استفاده کاملاً طبیعی دانسته است. گفته وی قرارگیری این قلم داخل بدنه گوشی باعث جذب میزان قابل توجهی از حرارت داخل دستگاه توسط آن خواهد شد. بدین ترتیب قلم گرم شده و این بوی بد در زمان کارکرد از آن استشمام می‌شود. احتمالاً سامسونگ در نسل‌های آینده گوشی‌های پرچمدار برای عدم تکرار چنین تجربه‌ای مشکل را با یک ترفند جدید حل خواهد کرد.

منبع: تکنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا