ارز دیجیتال

گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی هستند؛ آلت کوین‌های بزرگ بی‌نصیب

یکی از نویسندگان پلتفرم تحلیلی سانتیمنت (Santiment) فعالیت ثروتمندترین کیف پول‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال را بررسی کرده است تا در بازار نزولی کنونی، نقاط ورود یا خروج سرمایه احتمالی را مشخص کند؛ ارزهایی که می‌توانند در شرایط فعلی با خرید نهنگ‌ها خلاف جهت بازار حرکت کنند.

به گزارش دیلی هودل، اولین ارز دیجیتالی که توجه تحلیلگر وب‌سایت سانتیمنت را به خود جلب کرده، توکن متاورسی و غیرمتمرکز سندباکس است. طبق بررسی‌های سانتیمنت، علی‌رغم مشکلات قیمتی این توکن در هفته‌های اخیر، حجم واحدهای انباشته‌شده آن به‌‌طور چشمگیری رشد کرده است.

تحلیلگر سانتیمت در گزارش خود نوشته است:

قیمت سندباکس، یکی از آلت کوین‌هایی که از اواخر سال ۲۰۲۱ بسیار در بازار عزیز شده، در سال ۲۰۲۲ مشخصاً کاهش یافته است. با این حال، خبر خوب این است که از اوایل ماه مارس (اسفند ۱۴۰۰) تمایل نهنگ‌ها برای انباشت بیشتر شده است.

گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی و فروش سه آلت کوین هستند
نمودار سهم آدرس‌های دارای ۱۰۰هزار تا ۱۰ میلیون واحد از عرضه درگردش سندباکس (خط بنفش).

هنگام نگارش این مطلب، قیمت سندباکس نسبت به ۲۴ گذشته حدود ۷ درصد رشد کرده است و هر واحد از این ارز دیجیتال حدود ۱.۱۶ دلار معامله می‌شود.

تحلیلگر سانتیمنت در مرحله بعد کاردانو، رقیب اتریوم را بررسی کرده است. طبق بررسی‌های این تحلیلگر، ۱۰ درصد از سهم کیف پول‌هایی که بین ۱۰,۰۰۰ تا یک میلیون واحد کاردانو دارند، در سه ماه گذشته فروخته شده است.

این تحلیلگر در گزارش خود نوشته است:

کیف پول‌هایی که بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ کاردانو هولد کرده‌اند، ۲۷.۳ درصد از عرضه‌ درگردش آن را در اختیار دارند. این در حالی است که آنها همین سه ماه پیش ۳۰.۵ درصد از کل واحدهای درگردش این ارز دیجیتال را در اختیار داشتند. این نشان می‌دهد که بیش از ۱۰ درصد از سهم آنها در این مدت به کیف پول‌های موجود در صرافی‌ها و آدرس‌های ناشناخته و کوچک‌تر منتقل شده است.

گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی و فروش سه آلت کوین هستند
نمودار سهم آدرس‌های دارای ۱۰هزار تا ۱ میلیون واحد از عرضه درگردش کاردانو (خط بنفش).

هنگام نگارش این مطلب، قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲.۷ درصد رشد کرده است و هم‌اکنون هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمتی حدود ۰.۵۰ دلار معامله می‌شود.

این تحلیلگر در ادامه توکن یرن فایننس (YFI) را بررسی کرده و نشان داده است که سهم کیف پول‌هایی که بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ توکن یرن فایننس دارند، از عرضه درگردش این ارز دیجیتال در ۶ ماه گذشته ۶.۵ درصد کاهش یافته است.

تحلیلگر سانتیمنت در این باره نوشته است:

دارایی کیف پول‌هایی که بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ توکن یرن فایننس دارند و معمولاً فعال‌ترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال‌ هستند و حرکاتشان با تحرکات قیمتی این ارز دیجیتال هم‌بستگی دارد، نوسان زیادی در ۶ ماه گذشته داشته است. در مجموع اما، سهم این آدرس‌ها از عرضه درگردش یرن فایننس در این مدت حدود ۶.۵ درصد کاهش یافته است. گفتنی است معامله‌گران با دیدن این الگو می‌بایست کمی نگران شوند.

گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی و فروش سه آلت کوین هستند
نمودار سهم آدرس‌های دارای هزار تا ۱۰هزار واحد از عرضه درگردش یرن فایننس (خط بنفش).

هنگام نگارش این مطلب، قیمت یرن فایننس در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۰ درصد رشد کرده است و هم‌اکنون این ارز دیجیتال ۶,۹۷۰ دلار معامله می‌شود.

سانتیمنت در آخر نگاهی به دوج کوین انداخته و گفته است سهم کیف پول‌هایی که بین یک تا ۱۰ میلیون دوج کوین هولد می‌کنند، از زمان موج فروش بزرگ ایجادشده در مارس گذشته (اسفند ۱۴۰۰) افزایش قابل‌توجهی نداشته است.

این تحلیلگر می‌گوید:

دوج کوین اخیراً چندین بار و به‌صورت جزئی تلاش کرده بود تا روند نزولی خود را بشکند و قیمت آن هرگز در این مدت به‌اندازه بیت کوین کاهش شدیدی نداشته است؛ این در حالی است که بسیاری از آلت کوین‌ها این تجربه را داشته‌اند. از زمان موج فروش گسترده‌ای که در اوایل ماه مارس (اسفند ۱۴۰۰) ایجاد شد، سهم کیف پول‌هایی که بین ۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون دوج کوین دارند، تغییر چندانی نکرده است.

گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی هستند؛ آلت کوین‌های بزرگ بی‌نصیب
نمودار سهم آدرس‌های دارای ۱۰۰هزار تا ۱۰ میلیون واحد از عرضه درگردش دوج کوین (خط بنفش).

هنگام نگارش این مطلب، قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۵ درصد رشد کرده است و این ارز دیجیتال هم‌اکنون ۰.۰۶۶ دلار معامله می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا