موبایل و تبلت

گلکسی S24 اولترا نمایشگر تخت خواهد داشت؟

به گزارش آی تی بوم و به نقل از زومیت؛ حساب کاربری Ice Universe که سابقه‌ی درخشانی در افشای اطلاعات سامسونگ دارد، به تغییری مهم در گلکسی اس ۲۴ اولترا اشاره کرده است: استفاده از نمایشگر تخت. در‌حال‌حاضر، مدل‌های اولترا از گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ به نمایشگری با لبه‌ی خمیده مجهز هستند.

در سال ۲۰۱۴، سامسونگ با رونمایی گلکسی نوت اج به اولین برند دنیا تبدیل شد که گوشی مجهز به نمایشگر خمیده عرضه می‌کند. سپس، این شرکت نمایشگر خمیده را وارد گوشی‌های سری گلکسی S کرد. امروزه، لبه‌ی خمیده به مشخصه‌ای مهم و حرفه‌ای در گوشی‌های سامسونگ تبدیل شده است.

ادعای Ice Universe بر‌اساس اطلاعات فاش‌شده از ابعاد گلکسی S24 اولترا مطرح شده است. او می‌گوید که طبق ادعای منابعش، پهنای گوشی جدید سامسونگ به ۷۹ میلی‌متر می‌رسد (پهنای گلکسی S23 اولترا ۷۸٫۱ میلی‌متر است). افزایش پهنای گلکسی S24 اولترا صرفاً با تخت‌شدن نمایشگر توجیه می‌شود.

گلکسی S24 اولترا سخت‌افزار قوی‌تری از پرچم‌دار فعلی کره‌ای‌ها خواهد داشت و احتمالاً از فریم تیتانیومی استفاده خواهد کرد. قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S24 اولترا فعلاً مشخص نشده است؛ اما بعید نیست که سامسونگ قیمت موبایل هایش را در سری گلکسی S24 افزایش دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا