اخبار فناوریتکنولوژیخودرو و موتورسیکلت

گزارش جدید: اپل درحال بررسی همکاری با استارتاپ خودروسازی Rivian است

به گزارش آی تی بوم؛ وایل سال جاری میلادی، اپل پروژه خودروی الکتریکی تایتان را لغو کرد، اما گزارش جدیدی می‌گوید که جاه‌طلبی‌های اپل ظاهراً برای این پروژه تمام نشده است.

در گزارش جدید دیجی‌تایمز به این موضوع اشاره شده است که گمان‌زنی‌هایی در زنجیره تأمین مطرح شده است که می‌گوید اپل در حال بررسی همکاری با یک استارتاپ در حوزه خودروهای الکتریکی است.

یکی از منابع آگاه بازار می‌گوید اپل ممکن است بعد از 10 سال تحقیق در مورد خودروهای برقی و خودروهای خودران، حالا به‌جای ساخت اتومبیل خود، با شرکت دیگری همکاری کند.

اپل ممکن است وارد همکاری با یک استارتاپ در حوزه خودرو برقی

در حالی که مشخص نیست که چنین همکاری، چه شکلی می‌تواند داشته باشد، اما گزارش جدید نشان می‌دهد یکی از نامزدهای احتمالی Rivian باشد. جزئیات بیشتری در مورد این موضوع هنوز ارائه نشده است. مشخص نیست که همکاری اپل و Rivian چگونه خواهد بود. حتی مشخص نیست که آیا Rivian به چنین همکاری علاقه‌مند است یا خیر. با‌این‌حال، حداقل براساس اطلاعات فاش شده ازطریق منابع مربوط به زنجیره تأمین، اپل ظاهراً درحال بررسی چنین موضوعی است.

باید دید درنهایت اپل برای خودروی برقی خود چه تصمیمی می‌گیرد و این موضوع به کجا ختم خواهد شد. همانطور که گفته شده اطلاعاتی زیادی در مورد این موضوع در دست نیست و به‌نظر می‌رسد که صرفاً براساس گمان‌زنی‌ها در میان تأمین‌کنندگان اپل چنین موضوعی مطرح شده است. در نتیجه باید منتظر انتشار خبرهای بیشتری در این زمینه بود.

منبع:دیجیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا