بازی

Armored Core 6 پنجمین عرضه بزرگ سال ۲۰۲۳ تاکنون است

به گزارش آی تی بوم؛ به نقل از گیمفا، Armored Core 6 انتشار فوق‌العاده موفقی داشته و آخرین عنوان فرام سافتور (FromSoftware) حالا پنجمین عرضه بزرگ سال است که تنها در استیم (Steam) ۱۵۰ هزار بازیکن همزمان دارد.

علاوه بر موارد فوق، این بازی از جایگاهش به عنوان دومین عرضه بزرگ تاریخ فرام سافتور لذت می‌برد و در حال حاضر تنها پشت سر Elden Ring قرار دارد. با این حال، ممکن است که تعداد بازیکنان همزمان آن در آخر این هفته افزایش یابد و Armored Core 6 بتواند رتبه چهارم را در لیست بزرگترین عرضه سال به دست آورد.

مطلب یاد شده یک موفقیت باورنکردنی برای این فرانچایز است، به خصوص با در نظر گرفتن این موضوع که سری Armored Core یکی از IPهای قدیمی آن‌ها است و هرگز نتوانسته عناوین سولزلایک استودیو را تحت‌الشعاع قرار دهد، بلکه تنها از جامعه‌ای وفادار و اختصاصی برخوردار بوده که عاشق هدایت کردن ربات‌های خود بودند.

در حالی که ممکن است Armored Core 6 به اندازه Elden Ring مورد استقبال قرار نگیرد، اما امتیازات تقریباً کاملی را در نمودارها دریافت کرده و بسیاری از بازیکنان اعلام کرده‌اند که این محصول در واقع بازی سال آن‌ها خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا