کامپیوتر و لپ تاپنرم افزار

از صفحه آبی تا مشکل در اجرای بازی‌ها؛ آپدیت جدید ویندوز ۱۱ را نصب نکنید

گزارش آی تی بوم ؛بهدرحالی‌که مایکروسافت هنوز هیچ گزارشی درباره وجود این مشکل برای ویندوز 11 22H2 و 23H3 منتشر نکرده است، برخی کاربران در شبکه اجتماعی ردیت مشکلات آن را گزارش کرده‌اند. یکی از کاربران اشاره می‌کند که هنگام خاموش‌شدن سیستم خود با خطای Explorer.exe مواجه می‌شود و کاربر دیگری نیز می‌گوید که نوار File Explorer خیلی آهسته باز می‌شود. مشکلات مربوط به صدا و تأخیر در هنگام اجرای بازی‌های ویدیویی نیز توسط کاربران گزارش شده است.

کاربر دیگری نیز صفحه آبی BSoD را با خطای 0xc0000225 دریافت کرده است. ظاهراً این مشکل فقط برای کاربرانی که از ویندوز 11 در دستگاه‌های لنوو با پردازنده‌های AMD استفاده می‌کنند، رخ داده است.

Windows Latest نیز در گزارش جداگانه‌ای ادعا کرده که پس از دریافت این به‌روزرسانی، پرینترها ممکن است به‌درستی عمل نکنند و TechRadar می‌گوید این آپدیت برای برخی کنسول‌های دستی مانند Asus ROG Ally مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

با توجه به اینکه مایکروسافت هنوز به‌طور رسمی به این گزارش‌ها در صفحه «مشکلات شناخته‌شده» خود اشاره نکرده است، این احتمال وجود دارد که این موارد فقط برای برخی کاربران اتفاق افتاده باشد. اگر به هر دلیلی شما نیز این آپدیت را دریافت کردید و شاهد مشکلاتی در آن بودید، از طریق مسیر Windows Update > Update History > Uninstall Updates می‌توانید آپدیت مربوطه را حذف کنید.

منبع: دیجیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 6 =

دکمه بازگشت به بالا